Wyniki wyszukiwania
Uwaga! Od poniedziałku ul. Marsa zamknięta
Firma Budrim, wykonawca przebudowy ul. Marsa, poinformowała, że od poniedziałku wprowadzona zostanie w tym rejonie tymczasowa organizacja ruchu.
WięcejMariusz Rybicki przechodzi na rok do Wigier Suwałki
Grający w minionym sezonie w Miedzi Legnica Mariusz Rybicki został wypożyczony na rok do Wigier Suwałki z Korony Kielce. Dla 24-latka będzie to szósty klub w karierze.
WięcejSzanty 2017 rozpoczęte. Gwiazdy koncertują
Po raz dwudziesty siódmy w scenerii malowniczego Jeziora Kunickiego rozbrzmiewa muzyka szantowa i folkowa. Festiwal piosenki żeglarskiej w Kunicach zgromadził najlepsze zespoły i najlepszą publiczność.
WięcejCiekawe odkrycie na ulicy Wrocławskiej
Podczas rozbiórki kostki granitowej na przebudowywanej ul. Wrocławskiej odkryto niespodziewanie drugą warstwę bruku. Te dwukrotnie większe kostki zostaną wykorzystane podczas remontu innych ulic.
WięcejPuchar Polski OZPN: znamy pary pierwszej rundy
Poznaliśmy pary pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica. Najciekawiej zapowiada się konfrontacja Konfeksu Legnica z Prochowiczanką Prochowice.
WięcejJest reforma oświaty, są więc zwolnienia w szkołach
Wiemy już ilu legnickich nauczycieli straci tego lata pracę w związku z rządową reformą oświaty. Niestety koszt likwidacji gimnazjów jest spory.
WięcejPiłkarze Miedzi wygrali na pożegnanie z Opalenicą
Miedź Legnica pokonała 3:0 Stilon Gorzów Wlkp. w sparingowym meczu rozegranym w Opalenicy. Dwie bramki zdobył Wojciech Łobodziński, jedną Jonathan de Amo.
WięcejOśrodek Kibice Razem gra w przygodzie z piłką
W tygodniu wystartowała XIX edycja turnieju Wakacyjna Przygoda z Piłką rozgrywanego pod patronatem prezydenta Legnicy. Organizatorem cyklicznych zawodów jest Miedź Legnica przy współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica.
WięcejStadion im. Orła Białego prawie gotowy na ligę
Stadion Miejski im. Orła Białego jest już w całości zadaszony. Pierwszy mecz Miedź rozegra na zmodernizowanym obiekcie 5 lub 6 sierpnia przeciwko GKS-owi Katowice w ramach 2. kolejki 1. ligi.
WięcejCanto Ergo Sum. „Szumiłowcy” dadzą koncert
Uczestnicy Letniego Kursu Wokalnego „Canto ergo sum”, prowadzonego przez Agnieszkę Justynę Szumiło wystąpią w piątek 14 lipca na koncercie podsumowującym kurs. Koncert odbędzie się w Muzeum Miedzi. Wstęp wolny.
WięcejPoznaliśmy nowych mistrzów Polski w darta
W legnickim Hotelu Arkadia odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski i Zakończenie sezonu ligowego 2017 – Dolnośląskiej Ligi Darta.
WięcejZnamy oficjalne wyniki matur w legnickich szkołach
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała oficjalne dane dotyczące zdawalności matur w poszczególnych szkołach. Niektóre wyniki różnią się od tych, które podali nam dyrektorzy.
WięcejMiedź zagra ze Stilonem i wraca do Legnicy
W sobotę o godz. 11 Miedź Legnica rozegra trzeci mecz sparingowy. W Opalenicy podopieczni Dominika Nowaka zagrają z trzecioligowym Stilonem Gorzów Wielkopolski. Relacja live na Twitterze Miedzi Legnica.
WięcejWpadły na szachy do prezydenta Tadeusza Krzakowskiego
Wrocławskie harcerki przebywające na obozie w Biskupinie koło Rokitek, wpadły do prezydenta Tadeusza Krzakowskiego na partyjkę szachów.
WięcejCysterny traktowali jak darmowe dystrybutory
Nawet 10lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy włamywali się do cystern na bocznicy kolejowej i kradli z nich paliwo. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku.
WięcejMłodzież wystawi oratorium na ćwierćwiecze diecezji
15 lipca w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędzie się premiera oratorium „Ja jestem”. Dzieło wspólnymi siłami tworzą młodzi ludzie z całej Diecezji Legnickiej.
WięcejRepertuar kina Helios w Legnicy
Repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 7 do 13 lipca 2017 roku.
WięcejUderzył w drzewo uciekając przed policją
Do 5 lat więzienia grozi 19 – letniemu chojnowianinowi, który nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Brawurową ucieczkę, nomen omen Fiatem Bravo, zakończył na drzewie.
WięcejZobaczymy „Super Story” w telewizji
Pod koniec sierpnia zobaczymy w telewizji „Super Story”, produkcję zrealizowaną przez grupę młodych i przedsiębiorczych legniczan. Wytwórnia Proxima podpisała umowę z właścicielem kanału Ale kino+.
WięcejJest praca w policji. Przy Asnyka czekają na chętnych
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ogłosiła nabór do pracy. W tym roku na Dolnym Śląsku etat może otrzymać 261 nowych funkcjonariuszy. Na nowych policjantów czeka także Komenda Miejska Policji w Legnicy.
Więcej


















