Wyniki wyszukiwania
77-latka z Legnicy wrzuciła do śmietnika 90 tys. zł
Mieszkanka Legnicy przekonana, że bierze udział w tajnej akcji policji, straciła 90 tys. zł. 77-letnia kobieta padła ofiarą oszustów, którzy bezwzględnie wykorzystali jej łatwowierność i naiwność.
WięcejPamiętacie go jeszcze? Orłowski wraca do Legnicy
Pierwsze kroki w poważnym futbolu stawiał w Miedzi. Jej piłkarzem był przez 4,5 roku. W niedzielę przyjedzie do Legnicy jako zawodnik Puszczy Niepołomice. I trzeba będzie na niego uważać!
WięcejJuż w styczniu z Wrocławia polecimy na Zanzibar
Z Wrocławia polecimy do jednego z najbardziej egzotycznych miejsc świata – Zanzibaru. Nowy kierunek na ten sezon ogłosiło biuro podróży Itaka. Pierwszy lot już 7 stycznia 2018 roku. Ruszyła sprzedaż wycieczek.
WięcejProces byłego dowódcy prewencji dobiega końca
W sądzie rejonowym odbyła się kolejna rozprawa w procesie Wiesława J., byłego dowódcy Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy. Wyrok w nim zapaść ma jeszcze w tym roku.
WięcejPrelekcja w rocznicę spalenia legnickiej synagogi
79 lat temu w nazistowskich Niemczech doszło do pogromu Żydów podczas tzw. \"nocy kryształowej\". Legnicki wątek tej historii będzie tematem prelekcji w Caffe Modjeska oraz happeningu w miejscu po spalonej wówczas synagogi.
WięcejW Chojnowie uczczą rocznicę 11 listopada
Mszą świętą w samo południe 11 listopada rozpoczną się obchody 99. rocznicy odzyskania niepodległości. Główne uroczystości odbędą się w sali domu kultury.
WięcejNa podwójnym gazie zaliczył słup i ogrodzenie
Prawie pół promila alkoholu w organizmie miał 32 – letni kierowca golfa, który w poniedziałek po południu spowodował kolizję w Prochowicach. Mężczyznę czeka teraz sądowy proces.
WięcejWieś poczeka aż sołtys wyjdzie z więzienia
Nie będzie wyborów nowego sołtysa podlegnickich Kłębanowic. Tak zadecydowali mieszkańcy wsi na poniedziałkowym nadzwyczajnym zebraniu, które zwołał wójt Legnickiego Pola.
WięcejMateusz Nagórski z piosenkami Jacka Kaczmarskiego
Piosenki Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Mateusza Nagórskiego usłyszą mieszkańcy gminy Kunice z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Koncert odbędzie się w Rosochatej.
WięcejTo nie żart. Legnica będzie miała swoje dożynki
Wszystko wskazuje na to, że Legnicy przybędzie nowe święto. W przyszłym roku ratusz i Polski Związek Działkowców zorganizują pierwsze miejskie dożynki.
WięcejPing-pong na Piekarach. Ruszyły zapisy do turnieju
W sobotę, 18 listopada, w Domu Kultury „Atrium” na Piekarach rozegrany zostanie Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Amatorów pod patronatem miejskich radnych Ewy Czeszejko-Sochackiej i Piotra Żabickiego.
WięcejZ poddasza do aresztu. Policja ujęła przestępców
Legniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. W mieszkaniu, w którym się ukrywali, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 porcji suszu roślinnego.
WięcejZnicz 2017: policja podsumowała akcję
Zakończyła się policyjna akcja „Znicz 2017”. Wspólne patrole policjantów i strażników miejskich można było spotkać głównie w pobliżu cmentarzy.
WięcejDyrektor Pereta dostał naganę za fake newsa?
Płatnego wjazdu samochodem do centrum miasta nie będzie. Przynajmniej w najbliższym czasie. Jest za to kara dla urzędnika, który w mediach odtrąbił, że Legnica szykuje takie rozwiązanie.
WięcejRemis rezerw Miedzi w starciu ze Ślęzą [MIEDŹ TV]
W spotkaniu 15. kolejki 3. ligi Miedź II Legnica zremisowała na własnym boisku ze Ślęzą Wrocław 1:1. Prezentujemy skrót spotkania przygotowany przez Bartka Melniczuka z Miedź TV.
WięcejBez goli w meczu na szczycie [CHOJNICZANKA TV]
W sobotę piłkarze legnickiej Miedzi wywalczyli cenny punkt w wyjazdowym meczu z wiceliderem tabeli Nice 1 Ligi Chojniczanką Chojnice. Prezentujemy najciekawsze fragmenty tego spotkania.
WięcejGdzie się podział Garguła? Nowak: wróci na Puszczę
Łukasz Garguła nie zagrał w dwóch ostatnich meczach Miedzi. Zabrakło go w nich nawet na ławce. Mamy jednak dobrą wiadomość. Doświadczony pomocnik do meczowej kadry wróci już w najbliższą niedzielę.
WięcejPatriotyczny wieczór w Muzeum Miedzi
„Patrz Kościuszko na nas z nieba…” - to tytuł koncertu, na który Muzeum Miedzi zaprasza z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wejściówki na koncert dostępne w kasach muzeum.
WięcejPoranek niestety nie dla wszystkich był trzeźwy
Ponad 600 kierowców poddali kontroli w ramach akcji „Trzeźwy poranek” legniccy policjanci. Sześciu z nich wydmuchało promile.
Więcej














![Remis rezerw Miedzi w starciu ze Ślęzą [MIEDŹ TV]](https://archiwumlca.lg24.pl/foto_93569.jpg)
![Bez goli w meczu na szczycie [CHOJNICZANKA TV]](https://archiwumlca.lg24.pl/foto_93645.jpg)


